İnşaat ve Enerji

Sahil şeridini bariyerlerle koruma, hidroelektrik santraller ya da açma kapama kapakları: İnsan yüzyıllardan beri suyun gücünü kontrol edip, kullanmaya çalışıyor. Vizyon aynı kalırken  teknolojinin ilerlemesiyle yöntemler daha da iyiye gidiyor.

 

BABACAN HİDROLİK her boyut ve kapasitedeki inşaat yapısı çözümü için kapsamlı bilgi ve beceriye sahiptir. Kapsamlı tecrübemiz ve tüm otomasyon teknolojilerinde sahip olduğumuz bilgi birikimimizle müşterilerimizi projelerinin zamanında ve güvenli bir şekilde hayata geçmesi konusunda rahatlatıyoruz.

 

Yenilenebilir kaynaklardan özellikle suyun gücünden enerji üretmenin önemi günden güne artıyor. Suyun gücünden özellikle yararlanılan hidroelektrik santrallerde en ağır etkiler altında dahi her zaman güvenilir, güvenli ve sorunsuz çalışması gereken birçok kapak kullanılıyor.

Köprüler insanları ve mekanları birleştirir, ulaşımı ve ticareti kolaylaştırır. Bu nedenle hareketli köprüler güvenilir, sağlam ve aynı zamanda esnek olma özelliklerini taşımalıdır. Diğer tahrik teknolojilerinden farklı olarak hidrolik sistemlerimiz, yüksek operasyon güvenliğini ve güç yoğunluğunu, kompakt tasarımı, uzun vadeli yorulma dayanımını, minimal bakım onarım masrafını ve mükemmel kontrol edilebilirliği bir araya getirir.